در قسمت گزارشات روزانه مطالبی در مورد وضعیت شاخص کل ، خبرهای تاثیر گذار بر بازار سهام اعم از سیاسی ، قوانین جدید و تاثیر آنها بر صنایع مختلف ، حجم و ارزش معاملات بازار ، نرخ های جهانی ،نرخ ارز و طلا و تاثیر هر یک از این اخبار بر بازار سهام بررسی می گردد.

امروز بازار سهام تحت تاثیر افزایش ریسکهای سیاسی، بار دیگر به محدوده منفی و اصلاحی گام برداشت. طی روزهای گذشته علاوه بر نوسانات کاهشی بازارهای جهانی، انتشار اخباری مبنی بر توقف نفتکش ایرانی در آبهای اسپانیا و قطعی شدن افزایش درصد غنی سازی ایران در مهلت تعیین شده ، دو خبر مهمی بود که عرضه ها را در بازار فزونی داد!

بازار سهام امروز و در آستانه ثبت رکوردی جدید، علیرغم اخبار مثبتی که وجود داشت، پر عرضه ظاهر شد. البته خریداران نیز همچنان وجود داشتند و بجز در خودروسازان، منفی فوق العاده و عجیب و غریبی را شاهد نبودیم.

نگرانی ها در خصوص تحریم های جدید آمریکا به سر آمد و این تحریم ها نه تنها اثری جدید نداشت، بلکه بازارها را بیش از پیش واکسینه کرد! بنابراین امروز شاهد رشد بورس و نزول دلار آزاد بودیم

روند اصلاحی بازار سهام امروز نیز تداوم یافت اما بیش از هر چیز شاهد اصلاح بیشتر در سهام کوچکتر بازار بودیم و سهام بزرگ بازار بخصوص پالایشگاه ها که اخیراً از کیک رشد بازار جا مانده بودند، عملکرد بهتری را از خود به نمایش گذاشتند.

بازار سهام امروز افت دیگری را متحمل شد تا گمانه ها در خصوص ورود به نوعی اصلاح در بازار تقویت شود. با توجه به حجم معاملات، این اصلاح بیش از هر چیز که "اصلاح قیمتی" باشد، احتمالاً " اصلاح زمانی جزئی" خواهد بود.

در واکنش به اتفاقات حوزه سیاست خارجی و بین الملل، بازار سهام امروز نوسانات منفی را تجربه کرد که البته نهایتاً با خبر ابلاغ تجدید ارزیابی ها برای تمامی شرکتها توانست از منفی ها رهایی یابد! نخست وزیر ژاپن آمد و رفت، اما همانند وزیر امور خارجه آلمان بدون نتیجه ملموسی همراه بود!

بازار سهام امروز بار دیگر یک روز پر عرضه ای را سپری نمود. هر چند از نیمه های وقت توانست با تقویت تقاضا از منفی ها رهایی یابد، اما رفتارشناسی بازار نشان می دهد که احتمالاً وارد یک دوره ساید (خنثی) شده باشیم

بازار سهام امروز باز هم وارد یک شرایط خاصی شد. با اینکه قیمتهای جهانی امروز بازگشایی نستباً خوبی را تجربه کردند، اما تداوم کاهش نرخ ارز آزاد باعث شد تا بازار سهام نیز پرعرضه ظاهر شود. عرضه ها تقریباً از نیمه های وقت شدت گرفت و شاخص راه رفته را برگشت

بازار سهام امروز وضعیت خاصی را سپری نمود. در حالی نوسانات کاهشی بازارهای جهانی، بورس تهران را آزار می داد، انتشار خبر تحریم پتروشیمی ایران از سوی آمریکا بازار را بار دیگر به لاک دفاعی فرو برد.

عرضه های حقوقی، نگرانی از قیمتهای جهانی و افت نرخ ارز آزاد باعث شد تا بازار سهام امروز رشد کمتری را تجربه کند و موفق به شکست سقف قبلی نشد