در قسمت گزارشات روزانه مطالبی در مورد وضعیت شاخص کل ، خبرهای تاثیر گذار بر بازار سهام اعم از سیاسی ، قوانین جدید و تاثیر آنها بر صنایع مختلف ، حجم و ارزش معاملات بازار ، نرخ های جهانی ،نرخ ارز و طلا و تاثیر هر یک از این اخبار بر بازار سهام بررسی می گردد.

روند رو به رشد بازار سهام امروز و با آهنگی آرامتر ادامه یافت. به دلیل تعطیلات آخر هفته، بازار اما با احتیاط بیشتری همراه شد و از مثبتهای ابتدای وقت کاسته شد.

شنیده هایی قوی مبنی بر گزارشات فراتر از انتظار از شرکتها، خصوصاً در پالایشگاه ها باعث شد تا امروز افزایش محسوس تقاضا به همراه افزایش حجم معاملات را در بازار شاهد باشیم.

امروز و با بازگشایی بازارهای جهانی در محدوده منفی، بازار سهام تهران نیز تاثیر پذیرفت و علیرغم اینکه مثبت بسته شد، اما تحت فشار عرضه قرار داشت.

بازار سهام امروز شرایط پرعرضه ای را سپری کرد و به محدوده منفی وارد شد.

با نزدیکتر شدن شاخصها و قیمتها به سطوح مقاومتی، علی رغم انتظارات به شکست این محدوده، شاهد افزایش عرضه ها بودیم.

خوشبختانه تداوم رشد قیمت نفت و کومودیتی باعث شد تا سناریوهای کاهشی یا چرخش نقدینگی در بازار سهام امروز اتفاق نیفتد و برای پنجمین روز متوالی شاهد رشد بازار باشیم.

روند کلی بازار امروز نیز همانند دیروز رقم خورد. بانکها و خودروسازان با افزایش عرضه روبرو شدند و نمادهای دلاری و وابسته به قیمتهای جهانی در صدر تقاضا بودند.

تغییر مثبت برخی متغیرهای اثرگذار بر بازار باعث شد تا امروز پس از مدتها شاهد تقویت تقاضا بخصوص در نمادهای پالایشی و برخی پتروشیمی ها باشیم.

بازار سهام امروز و در تعطیلی بازارهای جهانی به سمت گروه بانکی روی خوش نشان داد

با رشد قیمت نفت در بازارهای جهانی، بازار سهام امروز روی بهتری را به خود دید و مثبت بسته شد.